Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

FIRMA

Werner Janikowo Sp. z o.o.
jest polskim producentem modyfikowanych i oksydowanych pap zgrzewalnych. Zakład produkcyjny mieści się w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza
w województwie lubuskim.

Przedsiębiorstwo WERNER JANIKOWO Sp. z o.o. jest obecne na polskim rynku od 2003 roku, a od 2006 także na rynkach europejskich.

Odpowiedzialny Biznes (CSR*) to wdrożona przez nas strategia uwzględniająca społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. CSR to dla nas nieodłączny element nowoczesnego zarządzania i długoterminowa inwestycja w budowanie relacji z klientami i z całym otoczeniem, w którym funkcjonujemy. Podejmując decyzje biznesowe mamy na uwadze, oprócz wyników ekonomicznych, także dobro pracowników przedsiębiorstwa, lokalną społeczność i uwarunkowania środowiskowe. Dążymy do stanu równowagi pomiędzy dochodowością przedsiębiorstwa a interesem społecznym.

Misją Werner Janikowo jest kierowanie się zawsze dobrem klienta i przestrzeganie zasad etyki biznesowej.


Kierowanie się zawsze dobrem klienta przejawia się dbałością o perfekcjonizm w każdym naszym działaniu: zaczynając od kampanii marketingowych, poprzez profesjonalizm przedstawicieli handlowych, rzetelność pracowników biura obsługi klienta, fachowość pracowników produkcyjnych, skrupulatność pracowników laboratorium, skuteczną obsługę posprzedażową, na wyjątkowym programie lojalnościowym dla naszych klientów kończąc.

 

Misja i Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania. pdf

Nasze atuty to:

  • Nowoczesne linie technologiczne gwarantujące wysoką jakość wyrobów
  • Fachowość i doświadczenie naszych pracowników
  • Moce produkcyjne gwarantujące ciągłość i systematyczność dostaw
  • Perfekcyjna obsługa handlowa i wykwalifikowana obsługa techniczna
  • Dostarczanie na rynek wyrobów wyłącznie najwyższej jakości
  • Nieustanne doskonalenie procesu produkcji
  • Ciągłe monitorowanie jakości surowców i wyprodukowanych produktów
  • Udział wszystkich pracowników w podnoszeniu jakości produkcji

SZYBKI KONTAKT
JAK DO NAS DOJECHAĆ