Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

KONTAKT

SIEDZIBA SPÓŁKI

Werner Janikowo Sp. z o.o.
Kęszyca Leśna 2
66-300 Międzyrzecz

NIP 599-28-01-064
REGON: 211260373

Nr KRS 0000147619
Kapitał Zakładowy 2.264.500,00 PLN

BIURO HANDLOWE

Kierownik Biura Handlowego

Veranika Krauchuk

email: veranika.krauchuk@wernerpapa.pl   

tel: 95/742-74-03

handlowy@wernerpapa.pl

zamowienie@wernerpapa.pl

 

Aleksandra Bogucka

email: aleksandra.bogucka@wernerpapa.pl

tel: 95/742-74-02

 

Martyna Swędrowska

email: martyna.swedrowska@wernerpapa.pl

tel: 95/742-74-05

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Główna Księgowa

Adriana Sauter
tel. 95/742 74 27
fax: 95/742 74 28

email: ksiegowosc@wernerpapa.pl

 

Księgowa - Stefania Krawiec
tel: 95/742 74 26
Księgowa - Henryka Kononowicz
tel: 95/742 74 28
 

 


SEKRETARIAT

Sekretariat


tel: 95/742-74-10
fax: 95/742-74-11
e-mail: sekretariat@wernerpapa.pl

JAKOŚĆ I ADMINISTRACJA

Dyrektor ds. Jakości i Administracji

Karolina Witaszek
tel: 95/742 74 32
email: karolina.witaszek@wernerpapa.pl

WSPARCIE TECHNICZNE

Wsparcie Techniczne / Reklamacje


tel: 95/742 74 31

email: wsparcie.techniczne@wernerpapa.pl

 


PRODUKCJA

Kierownik Produkcji

Ryszard Stanisławski

tel: 95/742 74 35
email: ryszard.stanislawski@wernerpapa.pl

Zastępca Kierownika Produkcji

Krzysztof Hołubowicz

tel: 95/742 74 35
email: krzysztof.holubowicz@wernerpapa.pl

MAGAZYN

Kierownik Magazynu

Zenon Michalski

tel: 95/742 74 04
email: zenon.michalski@wernerpapa.pl

ADRES KORESPONDENCYJNY DOSTAW I ODBIORÓW

Werner Janikowo Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjny

Kęszyca Leśna 2
66-300 Międzyrzecz


REKRUTACJA

Kontakt do celów rekrutacyjnych
rekrutacja@wernerpapa.pl

GRAFIKA

Grafik komputerowy
Marek Nowicki
email: marek.nowicki@wernerpapa.pl


W sprawach zamówień oraz informacji o naszych wyrobach i warunkach handlowych prosimy kontaktować się z Biurem Handlowym lub Handlowcami, właściwymi dla danego regionu. Handlowcy służą również doradztwem technicznym.
handlowy@wernerpapa.pl   |   zamowienie@wernerpapa.pl


SZYBKI KONTAKT




JAK DO NAS DOJECHAĆ